בית ליאור, מרכז ללימוד טיפול התנהגותי (ABA) מעניק הכשרה, הכוונה וייעוץ למטפלים,אנשי מקצוע ולהורים לילדים צעירים ומתבגרים עם עיכוב התפתחותי ולקויות תקשורת על גווניה. עם ההתפתחות הטכנולוגית אשר הביאה עימה גידול בשיעור המאובחנים עם עיכוב התפתחותי  צמחה גם החשיבות הרבה להתערבות מוקדמת, לבחירת תוכנית טיפול מתאימה לקשייו של המטופל ולאיתור מטפלים מוכשרים. מחקרים מוכחים כי התערבות מוקדמת ואינטנסיבית מגדילה את הסבירות לצמצום פערים התפתחותיים ולהסתגלות בחברה. הגישה המנחה בבית ליאור מבוססת על עקרונות ניתוח התנהגות יישומי ( ובקיצור-ABA). הטיפול בגישה זו מותאמת אישית למטופל ומקיפה את כל תחומי החיים וההתפתחות-שפה,תקשורת,מוטוריקה.              לקריאה בהרחבה אודות הטיפול ההתנהגותי.
בית ליאור-המרכז ללימוד טיפול התנהגותי ABA
המודעות הגוברת לתחום ותרומתו לטיפול אפקטיבי לילדים בעלי לקות תקשורתית מעלה את הצורך באנשי מקצוע מוכשרים ומיומנים, אנו בבית ליאור מעניקים את הידע הנדרש לאדם מן השורה בעל כישורים בסיסיים, אישיותיים וגישה לילדים להיות חלק מעולם המטפלים ההתנהגותיים. בין היתר, אנו מעניקים את הידע הנדרש לאלו שכבר עוסקים בתחום הטיפול להתפתחות וצמיחה אישית, התקדמות לתפקידי ריכוז וניהול וכן להעשרת הידע המקצועי. בית ליאור פותח צוהר בפני אנשי מקצוע והורים אל עולם ניתוח התנהגות יישומי, ABA. במסגרתו ניתן לרכוש כלים וידע נרחב על מלאכת השילוב של ילדים עם צרכים מיוחדים במערכות חינוך רגילות, לרכוש את כל הידע הנדרש למטפל ההתנהגותי בקורס מקיף להכשרת מטפלים או להזמין הרצאה מקצועית בתחום. להורים לילדים עם צרכים מיוחדים אנו מציעים שירותי הנחיית תוכניות טיפול בגישה ו/או פגישת הדרכת הורים ממוקדת. בית ליאור נוסד ומנוהל על ידי גילי יהב, ומורכב מצוות מנתחי התנהגות.

אנחנו פה בשבילך

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ