ייעוץ טלפוני

ייעוץ מקצועי להורים בתחילת הדרך

מאחר ואנו מודעים לקושי הגדול במציאת הדרך הטיפולית  הנכונה עבור ילדך, בחירת גישת הטיפול המתאימה לכם כמשפחה והקמת צוות מטפל, אנו מספקים ייעוץ טלפוני להורים בתחילת הדרך הכולל מידע והכוונה בנושא הטיפול ההתנהגותי ללא תשלום.

המבקשים לקבל הדרכת הורים בנושא הטיפול ההתנהגותי, אופי הטיפול, השפעתו על הילד, מידת ההתאמה לטיפול, מעורבות ההורים הנדרשת וכן מידע טכני אודות אופן התנהלות הטיפול, התארגנות והתגייסות הבית לטיפול, עלות הטיפול ושאלות נוספות מוזמנים למלא את פרטיכם ולשלוח אלינו. צוות המרכז יצור אתכם קשר טלפוני וייתן מענה והכוונה.

לקבלת מידע והכוונה צור קשר

אנחנו פה בשבילך

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ