השמיעי קולך / מוריס קת’רין

השמיעי קולך“מי יודע באמת מתי הופיע הסימן הראשון לכך שאן מרי מתחילה לגלוש מאתנו באיטיות לעבר עולמה? האם זה היה במהלך אותה מסיבת יום הולדת? לפניה? ואחריה? אני מניחה שהשאלה הנכונה היא מתי אנחנו שמנו לב לסימן הזה? דברים נוטים להתבהר בדיעבד ולא בזמן שעוברים אותם.”

כאשר ילדתה הקטנה איבדה את המילים שידעה, בכתה ללא הפסק, והראתה חוסר עניין מוחלט בסובבים אותה, קת’רין מוריס הבינה כי משהו אינו כשורה. האבחנה נקבעה: אוטיזם. לאחר שהתעשתה וסיימה להאשים את עצמה וסובביה במצבה של אן-מרי החליטה לצאת למסע לעבר ניצחון האוטיזם.

“השמיעי קולך” הוא מסוג הספרים הנכנסים ישר ללב ומעניקים תקווה גדולה ומוכיחים כי בהחלט יש מה לעשות ויש לאן לשאוף. מסעה של קתרין ומשפחתה משמש עד היום כזרקור המאיר את הדרך להורים לאחר אבחון ילדם ומצייר בפניהם עתיד אפשרי ומלא תקוות.

ניתן לרכוש את הספר במחיר של 79 ש”ח ומשלוח בדואר רגיל חינם! השאר פרטייך כאן ואנו ניצור קשר בהקדם להשלמת הרכישה. ניתן לזרז את הרכישה ע”י תשלום באפליקציית ביט/פייבוקס למספר 0558818673 . אם ברצונך לקבל את הספר בדואר רשום מאובטח יש להוסיף 15 ש”ח.
דעתכם חשובה למתעניינים בספר, מוזמנים לכתוב התרשמותכם מהספר כתגובה.

הערה: אם הינך הורה לילד עם עיכוב התפתחותי או אוטיזם כדאי לך להכיר את הקורס שלנו

שיתוף המאמר

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ