השתלמות לארגונים

ניתוח התנהגות יישומי ((Applied Behavior Analysis הינה גישה מדעית, נתמכת מחקר לגילוי גורמי סביבה, המשפיעים על התנהגות אנושית. הגישה ההתנהגותית הינה חינוכית ומותאמת לכל אדם באשר הוא, על פי עקרונות אלו התפתח הטיפול ההתנהגותי כמודל יעיל ומוצלח והוא מקיף את כל תחומי החיים וההתפתחות של הילד והמתבגר.

יעילותו של הטיפול משמעותית בקרב ילדים עם לקות תקשורת, קשיי התפתחות או אוטיזם והוכחה מדעית לאורך שנים ברחבי העולם. כיום ארגונים רבים בארץ ובעולם משלבים אלמנטים מהגישה במסגרת סל השירותים הניתנים על ידם.

אנו מאמינים כי אנשי חינוך וטיפול אשר עוסקים בהוראה, חינוך, טיפול וקידום ילדים עם התפתחות תקינה או עם צרכים מיוחדים עשויים להיתרם מידע חדש אודות הגישה ההתנהגותית. הידע שמועבר במסגרת ההשתלמויות שלנו כולל היבטים תאורטיים אודות ניתוח התנהגות יישומי כגישה חינוכית וכן היבטים מעשיים הכוללים העשרת סל כלים ומיומנויות של הצוות החינוכי הטיפולי.

במרוצת השנים קיימנו הרצאות והכשרות לארגונים, עמותות, בתי ספר ומועצות מקומיות בהצלחה רבה. סוד ההצלחה טמון בהתאמת המסרים לקהל היעד ועל כן אנו מקפידים להקדיש את הזמן ככל שנדרש בכדי ללמוד ולהכיר את צורכיהם של המשתלמים ומטופליהם עוד טרם ההשתלמות ואין זה משנה אם מדובר בהרצאה בודדת או בהשתלמות שנתית.

אלה חלק מההשתלמויות המוצעות:

  1. היכרות עם ניתוח התנהגות ככלי טיפולי – מתאים לאנשי חינוך בחינוך הרגיל / מיוחד.
  2. התמודדות עם התנהגויות מורכבות – מתאים לאנשי חינוך בחינוך הרגיל / מיוחד
  3.  ניווט כיתה/גן – מתאים לצוותים חינוכיים בחינוך הרגיל / מיוחד.
  4. פיתוח שפה ותקשורת בחיי היומיום.
  5. התמודדות עם סרבנות ובררנות באכילה בקרב ילדים עם צרכים מיוחדים.

עולם ניתוח ההתנהגות מלא ועשיר, באפשרותנו להתאים את התכנים, היקף ההשתלמות ואופן ההגשה (פרונטאלי / מקוון) ע”פ צורכיכם.

חשוב! אנו מקדישים את מלוא תשומת הלב לכל השתלמות ונדרשים לזמן הכנה והכרת הארגון. בכדי לעשות זאת נכון ויעיל ולכן מומלץ ליצור עמנו קשר בנושא כחודשיים לפני המועד המתוכנן להשתלמות. כל ההשתלמויות מועברות על ידי מנתח/ת התנהגות בכיר/ה מטעמנו בפיקוחה המקצועי של ד”ר גילי יהב.

למידע נוסף ולהזמנת השתלמות אנא צרו קשר ב 036737333 או השאירו פנייתכם בקישור.

אנחנו פה בשבילך

× דברו איתנו בווטסאפ