יום עיון: התמודדות עם אתגר הויסות החושי

plasticineילדים רבים עם עיכוב התפתחותי ואוטיזם חווים קשיי ויסות וניכר חוסר איזון  תחושתי שבא לידי ביטוי בחיי היומיום. תהליכי למידה, שילוב, הקנייה של ידע חדש ועצמאות בכישורי חיים מושפעים ממערכת החושים שלנו ועל כן חשוב להשקיע באיזון המערכת החושית על בסיס יומי.

במסגרת יום העיון נציג דרכי התערבות יעילות במסגרת טיפול יחידני והתערבות משפחתית בסביבת הבית בהתמודדות עם אתגר הויסות החושי.

תוכנית היום:
8:30-8:45: התכנסות.
8:45-10:00 חלק א: היכרות עם מערכות התחושה ותפקודן בקרב ילדים.
10:00-10:15: הפסקה.
10:15-11:45 חלק ב’: דרכי התערבות יעילות במסגרת הטיפול ההתנהגותי לאתגר הויסות החושי.

יום העיון מתאים למטפלים בתחום ולהורים לילדים עם עיכוב התפתחותי ואוטיזם כאחד. יום העיון ייערך ב 26.5.17, יום ו’ בבית ליאור בחולון. לפרטים לחצו כאן או התקשרו ל 036737333.
מרצה: גילי יהב, דוקטורנטית במחלקה להפרעות בתקשורת, מנהלת בית ליאור.
מחיר: 168 ש”ח לאדם, 150 ש”ח לבוגרי הקורסים שלנו ולמשפחות המטופלות.
*מספר המקומות מוגבל ל 18 משתתפים.

אנחנו פה בשבילך

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ