כתבות בתקשורת

ynet
ד”ר גילי יהב

בשנים האחרונות שכיחות הילדים המאובחנים עם אוטיזם עלתה משמעותית, ועדיין יש הרבה סימני שאלה בכל הנוגע לגורמים ולטיפול הנכון.

וואלה בריאות
ד”ר גילי יהב

הבחירה במסגרת הטיפולית, נבכי הבירוקרטיה והשגת הידע המתאים – 10 הדברים הכי חשובים שכל הורה לילד אוטיסט צריך לדעת אחרי שניתנה האבחנה

ynet
ד”ר גילי יהב

הורים לילדים עם עיכוב התפתחותי מעידים כי כבר בשלבים מוקדמים החלו לחשוד כי משהו אינו כשורה. מעקב ובחינת התפתחות ילדינו עשוי לסייע לנו לאתר קשיים במועד ולטפל בהם בשלבים מוקדמים.

ynet
ד”ר גילי יהב

כשילד מאובחן על הספקטרום האוטיסטי הוריו צריכים ללמוד את הצרכים שלו, לקבל החלטות רבות, לטפל בעניינים בירוקרטיים ולבחור את הטיפול המתאים. איך מסתגלים לשינויים ומה חשוב לדעת כדי לקבל את כל המידע הרלוונטי?

מאקו
ד”ר גילי יהב

הגיעה התקופה שאתם צריכים להחליט אם הילד שלכם יעלה לכיתה א’ או יישאר עוד שנה בגן. מה חשוב לבדוק ולמה מצבו החברתי לא פחות חשוב מהבנתו באותיות ומספרים במכלול השיקולים?

ynet
ד”ר גילי יהב

הילד לא מגיב לשמו? משתמש בחפצים באופן לא מותאם? אין סיבה להיכנס לפאניקה, לפניכם מדריך מלא עם התשובות שמטרידות הורים רבים.

mako
ד”ר גילי יהב

 בואו נגיד את זה. הגעתו של אח חדש למשפחה היא טראומה, בעיקר לאחים הבוגרים. כאשר המצטרף מאובחן עם צרכים מיוחדים הקושי מתעצם עד מאוד.

השקמה

לפני עשר שנים אובחן אלון, בן 11 מחולון, כאוטיסט. אמו אורנה התקשרה מבולבלת לבקש עזרה.

מעריב

במחקר שנערך באוניברסיטת אריאל נמצא שממוצע הציונים של סטודנטים על הרצף האוטיסטי אינו נמוך בהרבה מהממוצע הכללי. החוקרת: “זקוקים רק להתייחסות טיפולית”

אנחנו פה בשבילך

× דברו איתנו בווטסאפ