עמוד הביתמוזמנים להתקשר

הכשרת מטפלים התנהגותיים

קורס מקצועי להכשרת מטפלים ע”פ עקרונות ניתוח התנהגות יישומי – ABA. הקורס מתאים לסטודנטים, לעוסקים בתחום, הסבת מקצוע וכן להורים לילדים מיוחדים המעוניינים לרכוש מיומנויות להתנהלות יומיומית. צוות ההוראה מוסמך, מיומן ובעל ותק רב שנים בשטח הטיפול.

הנחיית תוכנית טיפול

הקמה וניהול מערך טיפולי בגישת ABA לילדים עם עיכוב התפתחותי ואוטיזם. תוכנית הטיפול מקיפה את כל תחומי החיים, מותאמת אישית לצרכי המטופל ונערכת בסביבתו הטבעית. המודל נבנה מתוך היכרות רבת שנים עם שטח הטיפול וניהול תוכניות  טיפול ושילוב רבות.

קלינאית תקשורת

ילדים רבים מגלים קושי, ברכישת יכולות השפה, הדיבור או התקשורת . אצל ילדים המאובחנים עם איחור התפתחותי או אוטיזם, קשיים אלו ואף נוספים עשויים להופיע ביתר שאת. תפקידה של קלינאית התקשורת הוא לאבחן ולטפל בבעיות הללו במסגרת טיפול פרטני המלווה בהדרכת הורים.

קבוצת הורים

לאחר קבלת האבחון הבלבול הוא רב. שאלות ותהיות עולות ומטרידות והדאגה גוברת. עצה, הכוונה וחיבוק לעתים עשויים לעשות את ההבדל. יחד הדרך לא תהיה חפה מטעויות אך היא בהחלט תהיי אפשרית יותר.


אודות בית ליאור

בית ליאור הנו מרכז ללימוד וטיפול ע”פ עקרונותיה של הגישה ההתנהגותית (Applied Behavior Analysis). המרכז מעניק הכשרה, הכוונה וטיפול למעוניינים ללמוד את הגישה, לאנשי אנשי מקצוע המבקשים להעשיר את סל כליהם, לילדים המאובחנים עם עיכוב התפתחותי, אוטיזם ולהוריהם.


בוגרים מספרים

 • עברתי חוויה לימודית מדהימה. ממליצה בחום,באושר וביושר…ללמוד “טיפול התנהגותי ABA” בבית ליאור.
  למדתי,חוזקתי ,חיזקתי,הטמעתי,שמרתי ושומרת את גישת ה-ABA שהפכה להיות דרך חיי.

  דפנה ירקוני, בוגרת הקורס בב”ש

 • המקום, שהפך לבית קטן עבורנו, ענה תמיד על הצרכים שלנו. תמיד מוכן לקלוט אותנו, תמיד חם ומזמין, תמיד מאובזר, תמיד נקי, תמיד מקצועי. כל שיעור היה מופלא. מתוכנן נכון. בנוי בשימת לב, בדיוק, בעומק, בניסיון.

  אלי קלוגמן, בוגר קורס בחולון

 • הגעתי ללמד בעקבות נכדי המאובחן עם אוטיזם ופיגור קל. התאהבתי במה ששמעתי, התאהבתי במה שלמדתי והתאהבתי במה שראיתי. האיר מזלי ובזכותכם התקבלתי לעבודה במכון להתפתחות הילד. בקשה אחת לי אליכם – אל תשתנו.

  א.ר, בוגרת קורס בכ”ס

 • אתם מדהימים, נהניתי מכל רגע. אני מוכנה כעת לצאת למסע של שליחות וליישם את המידע הרב שספגתי במהלך הקורס.

  אדריאנה, בוגרת קורס פ”ת

 • שליטת הצוות בתכנים ורצונם לסייע בכל עניין ראויים לציון ולשבח. בחרתי לעשות שינוי בחיי המקצועיים ואני מברכת שהתחלתי אותו אתכם.

  כרמלה מסורי, בוגרת קורס חיפה

אנחנו פה בשבילך

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ