מרצים קורס הכשרת מטפלים / בכיתה חומרי לימוד חומר עזר למרצה בכיתה חומר עזר למרצה להורדהטבלת דוגמאות סיכום טכניקותרשימת סרטוניםסרטונים להצגה  שיעור 1 מצגת שיעורמצגת-שיעור-1מצגת להורדה שיעור 2 מצגת שיעורמצגת-שיעור-2מצגת להורדה שיעור 3 מצגת שיעור מצגת-שיעור-3-מצגת להורדהראיון הורים מקוצרראיון הורים מקוצרראיון הורים מקוצר להורדה שיעור 4 מצגת שיעורשיעור-4-חדש-מצגת להורדהנספח – מסמכים להצגהשיעור-4-כלכלת-אסימונים שיעור-4-מסמכים-להצגה-עקרונות-הגברה-והפחתה-1תרגול עקרונות הגברה והפחתה להורדה נספח – […]
This content is only available to members.

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ