ומה יהיה ביום שאחרי?

כטבע החיים, כל הורה דואג לעתיד ילדיו וביתר שאת הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים. ברור כי לא על כל הדברים במהלך חיינו יש לנו שליטה. ואולם, כן יש לנו אפשרות לצוות מה יעשה ברכושנו לאחר לכתנו מהעולם או מה יעשה ברכושנו או בגופנו במקרה שלא נוכל לקבל בעצמנו החלטות בעניינים הנ”ל. במקרים של מוות או במקרים שאדם לא יכול לטפל בעצמו בענייניו, ברירת המחדל היא הוראות הדין. לא בהכרח הוראות הדין עולות בקנה אחד עם רצוננו. באמצעות עריכת צוואה ועריכת ייפוי כח מתמשך ניתן להבטיח שרצון המוריש (במקרה של פטירה) או רצון הממנה (במקרה שנבצר מאדם מלטפל בענייניו) יכובד.   

עו”ד ונוטריון יניב שטרנליב מתמחה בדיני ירושה ועריכת צוואות. בנוסף, יניב מוסמך לערוך יפוי כח מתמשך והוא נכלל ברשימת עורכי הדין שהוסמכו לחתום על ייפוי כוח מתמשך ע”פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ”ב 1962.
משרדו נמצא בחולון.

שיחת יעוץ ראשוני ללא תשלום

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ