החזר מס - הכיצד?

ההורות לילדים עם צרכים מיוחדים היא מסע מאתגר, שכולל קשיים יומיומיים מרובים. הורים לילד בעל הצרכים המיוחדים- אינם לבד בהתמודדות. יש להם זכויות וזכאיות רבות.

רבים אינם יודעים אך הורים לילדים המאובחנים עם  אוטיזם זכאים להטבה במס הכנסה החל משנת הלידה של הילד או עד 6 שנים אחורה משנת הגשת הבקשה לפי המאוחר.

ההטבה כאמור, מתקבלת ע”י הוספת שתי נקודות זיכוי ממס הכנסה מה שמביא לתשלום מס מופחת רטרואקטיבית ולהחזר כספי. שווי ההטבה הוא 5,352 ₪ לשנה ו-446 ₪ לחודש, והוא רלוונטי רק להורים משלמי מיסים (בין אם כשכירים בתלוש השכר ובין אם כעצמאיים)

משרדנו עוסק בהגשת דוחות לצורך החזרי מס כאמור, ופועל למימוש הזכויות של ההורים והילדים תוך כדי ליווי שוטף, עזרה בהשגת מסמכים רלוונטיים ומייצג בפני רשות המיסים עד לקבלת הכסף הלכה למעשה.

נשמח ללוות אתכם ולבדוק זכאות להחזרי מס ללא תשלום וללא כל ההתחייבות מצידכם, נושא זה יקר לליבנו ואנו פועלים בנחישות להשגת זכויותיכם. אנא השאירו פרטי יצירת קשר ונבדוק יחד את זכאותכם.

*רוטברט רמס יום טוב הינה פירמת רואי חשבון המספקת מגוון רחב של שירותים בתחום הכספים וראיית חשבון ללקוחותיה. בראשה עומדים רו”ח רפי יום טוב ורו”ח מוטי רמס.

אנו מזמינים אתכם לבדוק זכאותכם ללא תשלום וללא כל ההתחייבות

רוטברט ˖ רמס ˖ יום טוב ˖ רואי חשבון

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת האתר ומשקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש באופן מקסימלי, בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. 

התאמות הנגישות באתר בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. עם זאת, ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו ו/או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש את האתר ללא פשרות.

במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר ו/או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים ונודה אם תפנו את תשומת ליבנו לכך באחד מאמצעי הקשר המפורטים בתחתית ההצהרה.

אנחנו מבטיחים להמשיך ולעשות כל שביכולתנו על מנת לשפר, לתקן את הדרוש ולהתאימו לצורכיכם.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב הכישור 49 בחולון ונגישים לכל אדם.

פרטי אחראית הנגישות של האתר- לידיה נגב  

דוא”ל: info@liorcenter.com

× דברו איתנו בווטסאפ